Adwokat Bartosz Uroda

Adwokat - zawsze po Twojej stronie


Jelenia Góra Adwokat Bartosz Uroda

O mnie

Jestem adwokatem prowadzącym indywidualną kancelarię adwokacką w Jeleniej Górze oraz członkiem Izby Adwokackiej w Wałbrzychu.

Ukończyłem jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim - na kierunku prawo stacjonarne. Obroniłem pracę magisterską pod kierownictwem prof. dr hab. Bogusława Banaszaka w Katedrze Prawa Konstytucyjnego. Po ukończeniu studiów rozpocząłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, kontynuując ją przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej złożyłem z wynikiem pozytywnym państwowy egzamin adwokacki.

W swej pracy zawodowej kieruję się przede wszystkim zasadami etyki adwokackiej oraz godności zawodu. Indywidualne podejście do Klienta oraz należyte zabezpieczenie jego interesu niezależnie od sprawy jest główną ideą przyświecającą mi w codziennej pracy. Wszystkie informacje przekazywane mi przez osoby korzystające z usług mojej Kancelarii są chronione tajemnicą adwokacką.

Siedziba mojej Kancelarii znajduje się w Jeleniej Górze, niemniej jednak w codziennej praktyce reprezentuję wielu moich Klientów we Wrocławiu, Lubaniu, Zgorzelcu, Lwówku Śląskim, Kamiennej Górze czy Wałbrzychu, jak również na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Bartosz Uroda

ul. Norwida 12/1
58-500 Jelenia Góra

Mapa

NIP: 6112686098
REGON: 381563647
Nr rachunku bankowego: 87 1140 2004 0000 3602 7810 9919 mBank